HAKKIMIZDA
İnternational Team misyonunu Aciliyet durumlarında ilk müdahalenin doğru ve profesyonel kişiler tarafından yapılmasını aynı zamanda yanlış uygulamalar sonucunda kalıcı sakatlıklar ve hayat kaybına götürebilecek ağır sonuçları engellemeyi amaç edinerek ” ilerlemiştir.
Dünyada belirlenmiş 32 acil durum (kalp krizi, zehirlenme,astım, yüksek ateş vs. ) kriterleriyle , birçok kurumun acil sağlık hizmetlerini üstlenerek İnternational Team geniş bir portföy oluşturmuş bulunmaktadır.
Hizmet almak isteyen her birey 0212 523 52 52 Acil Sağlık Hattı aracılığıyla 7/24 ulaşabilme sıkıntısı yaşamadan ilk çalışta tecrübeli doktorlar karşılayarak, gelen acil durum çağrısına en hızlı ulaşabilecek ambulans ekibini hızla vakaya yönlendiriyor. Tüm bu süreç içinde yoldaki ekibe vaka ile ilgili bilgilendirme yapılıp, hasta ve hasta yakınlarına ilkyardım uygulamaları hakkında bilgi , moral ve destek veriliyor.
Gerekli olduğuna karar veren Alarm Merkezi Doktoru hastanın doktoruyla görüşüp ihtiyaç halinde tercih edilen hastaneyi organize ederek acil durumu bir hizmet bütünlüğü içinde yönetiyor.
İnternational Team Ambulansları; doktor, ilkyardım eğitimli sürücü ve sağlık teknikerinden oluşan özel ve deneyimli ekiple, her biri 9 saat yoğun bakım koşulları sağlayabilen iç donanım ve ekipmana sahip hizmet sunmaktadır.
İnternational Team yeni bir kuruluş olmasının yanında işyeri acil sağlık hizmetleri , işyeri hekimliği ve sağlık birimi oluşturması, mobil sağlık tarama aracıyla şirketlerin genel sağlık hizmeti ihtiyaçlarına da çözüm bularak gelişmeye devam etmektedir